RC AMF avond (Groeneveld)

RC AMF avond (Groeneveld)

De toegang is aan de linkerzijde bij het hek.De meeting begint om 20:00 en duurt tot ongeveer 22:00.

Let op:Voor het hek van de ingang van Vanadiumweg 20A is rechts een groot terrein waar je kunt parkeren, kan ook aan de weg.Voor versnaperingen wordt gezorgd.

Aankomende evenementen
Vanadiumweg 20A, Amersfoort
Mon, 08 Jan,  19:00 - 22:00
Vanadiumweg 20A, Amersfoort
Mon, 15 Jan,  19:00 - 22:00
Vanadiumweg 20A, Amersfoort
Mon, 22 Jan,  19:00 - 22:00
Vanadiumweg 20A, Amersfoort
Mon, 29 Jan,  19:00 - 22:00
Vanadiumweg 20A, Amersfoort
Mon, 05 Feb,  19:00 - 22:00
Vanadiumweg 20A, Amersfoort
Mon, 12 Feb,  19:00 - 22:00
Vanadiumweg 20A, Amersfoort
Mon, 19 Feb,  19:00 - 22:00
Vanadiumweg 20A, Amersfoort
Mon, 26 Feb,  19:00 - 22:00
Vanadiumweg 20A, Amersfoort
Mon, 04 Mar,  19:00 - 22:00
Vanadiumweg 20A, Amersfoort
Mon, 11 Mar,  19:00 - 22:00